Як зняти кільце з опухлого пальця: 7 простих способів

Як зняти кільце з опухлого пальця: 7 простих способів

Найчастіше з проблемою можна впоратися за лічені хвилини. Можливі причини набряків пальців рук можете подивиться тут https://moe-misto.cv.ua/opux-palec-na-ruci-prichini-shho-robiti-metodi-likuvannya/.

Як зняти кільце з опухлого пальця

Ось сім лайфхаків, які спростять завдання. Скористайтеся будь-яким або спробуйте їх по черзі, доки не знайдете відповідний.

  1. Не тягніть, а скручуйте

Спробуйте знімати обручку, акуратно прокручуючи його на пальці. Так, ніби це гайка на різьбленні. Тільки не тягніть занадто сильно і не крутіть, якщо кільце відмовляється прокручуватися. Не виходить – переходьте до наступного способу.

  1. Підніміть руку вище рівня серця

Наприклад, покладіть на плече хвилин на 10–15. Цей спосіб знижує приплив крові та лімфи до пальця. У результаті набряк може поменшати, і кільце вдасться зняти без зайвих зусиль.

  1. Опустіть руку або набряклий палець у холодну воду

Під впливом холоду судини звужуються. Це покращує відтік крові та лімфи від опухлого пальця. Набряклість стає меншою, а значить, зняти прикрасу буде простіше.

Щоб підсилити цей ефект, спочатку зануріть палець у холодну воду на кілька хвилин, а потім ще на 3-5 хвилин підніміть руку вище за рівень серця – як описано вище.

  1. Підтягніть шкіру

Зняти обручку іноді заважають шкірні складки, які збираються у суглоба. Попросіть когось із близьких натягнути вашу шкіру під верхньою фалангою та суглобом.

Як зняти кільце з опухлого пальця: 7 простих способів

  1. Намильте палець

Не шкодуйте мило. Воно створить на поверхні шкіри слизьку плівку і таким чином зменшить тертя між пальцем та внутрішньою поверхнею кільця.

Щоб пальці іншої руки – тієї, якою ви знімаєте прикрасу, – не ковзали, беріться за кільце через серветку. І знову намагайтеся зняти його круговими рухами.

  1. Скористайтеся скотчем

Це більш просунутий варіант попереднього методу. Візьміть звичайний прозорий скотч та обмотайте їм палець від нігтя до кільця. По можливості постарайтеся засунути край скотчу під прикрасу.

Тепер добре намильте руку. Покручуючи кільце, акуратно стягуйте його до нігтя. Як тільки скотч опиниться під ним, прикраса зіскочить із пальця.

  1. Намотайте на палець нитку

Цей спосіб рекомендують Лайфхак від рятувальників Марій Ел: як швидко зняти кільце з набряклого пальця за допомогою нитки співробітники рятувальних служб. Він може допомогти, якщо не спрацювали інші методи. Вам знадобиться скріпка та міцна тонка нитка довжиною приблизно 1 м. А також трохи терпіння.

Візьміть скріпку і просмикніть через неї нитку, простягнувши ту приблизно на 10 см.

Обережно проштовхніть скріпку під кільцем.

Деякі рекомендують використовувати для просування нитки під кільцем не скріпку, а голку. Але це небезпечно: ви випадково можете проколоти шкіру і таким чином збільшити набряк пальця.

Зніміть скріпку з нитки – своє завдання вона виконала. Тепер тримайте короткий кінець нитки великим пальцем тієї руки, на якій надіте кільце. А іншою рукою щільно намотуйте довгий кінець між прикрасою та суглобом.

Частина пальця нижче за кільце, ближче до нігтя, в процесі ще більше набряче. Не хвилюйтеся, це нормально. Після того, як ви майже повністю намотаєте довгий кінець нитки на палець, зафіксуйте її частину, що залишилася між середнім і безіменним пальцями.

Рукою, що звільнилася, візьміть нитку за верхній кінець і починайте обережно витягувати її з-під кільця, провертаючи навколо пальця.

У міру того, як ви витягуєте нитку, кільце повільно переміщатиметься у бік нігтя. Трохи терпіння — і воно зісковзне з пальця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *